DOSTAWA I MONTAŻ2019-03-12T16:06:12+01:00

DOSTAWA I MONTAŻ

Strona główna Usługi  Dostawa i montaż

Budowa dźwigu

to kontakt z klientem począwszy od planowania poprzez konstruowanie i produkcję elementów po sam montaż. Najpierw należy dobrze zrozumieć życzenia klienta dotyczące funkcjonalności i strony wizualnej oraz przelać jego pomysły na papier. Dopiero gdy konstruktor ma dokładne wyobrażenie o koncepcji może rozpocząć planowanie i połączyć zamysł zleceniodawcy z nowoczesną techniką. Ważne jest aby zawsze uwzględniać życzenia klienta i zaproponować mu korzystne rozwiązanie.

Największym wyzwaniem jest

pogodzenie oczekiwań i aktualnych możliwości technicznych. Na początku najważniejszy jest zarys budynku, w którym zostanie umieszczona winda aby uzyskać dokładny obraz możliwości konstrukcyjnych. Tak powstaje projekt, w którym uwzględnia się wszystkie dane od okolicy przez wyposażenie wnętrza aż do mechanizmu z dokładnymi wymiarami. Po dokładnym omówieniu projektu i ewentualnych zmianach powstaje gotowa oferta.

Wtedy najtrudniejsza część projektu jest zakończona ponieważ często skomplikowane okazuje się odgadnięcie wyobrażeń klienta i trafienie w jego gust. Nasze zadanie polega więc na tym, by rozpoznać i urzeczywistnić wyobrażenia zleceniodawcy. Poza tym przy realizacji często musimy liczyć się z kosztami jednocześnie nie zaniedbując wewnętrznych wytycznych dotyczących jakości. Po procesie planowania rozpoczyna się przygotowanie części w przedsiębiorstwach dostawców wybranych z należytą starannością. Po ostatecznym montażu na miejscu stoi gotowy dźwig.

Naszą firmę wyróżnia

bardzo bliski kontakt z klientem od pierwszego spotkania i złożenia oferty aż do zakończenia realizacji projektu. W związku z długą obecnością w branży i wynikającą z tego szeroką znajomością tematu, klientowi oferuje się fachowe doradztwo. Klient bardzo zyskuje na naszym doświadczeniu i przez lata zbieranej wiedzy, ponieważ wiele problemów może być bardzo szybko rozwiązanych nawet już w fazie początkowej. By ułatwić podjęcie decyzji klientowi można powołać się na wiele wcześniej zrealizowanych projektów. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu już w fazie planowania, projektowania a tym samym skraca się znacząco termin dostawy, gdyż strony szybko dochodzą do porozumienia.

Firma przygotowana jest na niestandardowe rozwiązania mogące dotyczyć takich elementów jak:
• lokalizacja,
• kształt i wykończenie kabin
• rodzaj szybu.

Pracownicy dokładają wszelkich starań aby oferta każdorazowo odpowiadała oczekiwaniom oraz indywidualnym potrzebom klientów. Potrzeby klienta stanowią inspirację dla kadry przedsiębiorstwa i mogą oni zawsze liczyć na pełną, kompleksową i profesjonalną obsługę oraz pomoc. Aby sprostać różnorodnym wymaganiom użytkowników firma rozwija kontakty z firmami o podobnych ambicjach w Unii Europejskiej. Zaowocowało to korzystnym handlem i poznaniem wielu rozwiązań technicznych.

SZCZEGÓŁY
SZCZEGÓŁY

ADRES
Trzebownisko 456
36-001 Trzebownisko
koło Rzeszowa

 

KONTAKT – sekretariat:
Telefon: +48 888 777 945

E-mail: info@elektrolift.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY
E-mail: techniczny@elektrolift.pl

 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek-Piątek
8:00 – 16:00

 

POGOTOWIE DŹWIGOWE czynne 24/7:
Telefon: +48 888-777-990

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda