Podnośniki pionowe2019-03-12T16:10:24+01:00

PODNOŚNIKI PIONOWE

Strona główna Oferta  Podnośniki pionowe

Podnośniki pionowe

Doskonałym rozwiązaniem, gdy w grę wchodzi potrzeba pokonania znacznej różnicy poziomów oraz występują ograniczenia związane z budżetem i warunkami budowlanymi są podnośniki pionowe. Konstrukcyjnie przypominają windę są jednak od nich tańsze i prostsze w montażu. Udźwig podnośników pionowych wynosi zwykle do 400-500 kg, a wysokość podnoszenia może sięgać nawet kilkunastu metrów.

Podnośniki pionowe można podzielić na dwie grupy:

• podnośniki niskiego podnoszenia
• podnośniki wysokiego podnoszenia

Podnośniki niskiego podnoszenia są urządzeniami uniwersalnymi, prostymi w obsłudze oraz dostępnymi w korzystnych cenach. Mogą być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dostępne są różne warianty wielkościowe urządzeń.

Podnośniki wysokiego podnoszenia (platformy pionowe) muszą być montowane na tzw. konstrukcji samonośnej lub w specjalnie zbudowanym szybie. Mogą być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wysokość ich podnoszenia może sięgać nawet kilkunastu metrów.

SZCZEGÓŁY
SZCZEGÓŁY

ADRES
Trzebownisko 456
36-001 Trzebownisko
koło Rzeszowa

 

KONTAKT – sekretariat:
Telefon: +48 888 777 945

E-mail: info@elektrolift.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY
E-mail: techniczny@elektrolift.pl

 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek-Piątek
8:00 – 16:00

 

POGOTOWIE DŹWIGOWE czynne 24/7:
Telefon: +48 888-777-990

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda