Dział R&D2022-10-03T23:06:09+02:00

Dział badawczo-rozwojowy

Strona główna Oferta  Dział badawczo-rozwojowy
Elektrolift - znak UE

Nieustanny rozwój

Jako firma działająca w branży dźwigowej, od 50 lat nieustannie się rozwijamy aby oferować usługi najwyższej jakości, co jest możliwe dzięki zaangażowaniu znacznych zasobów na badania i rozwój. W celu odniesienia sukcesu nowych produktów na rynku, muszą one wypełniać w maksymalnym stopniu potrzeby konsumenta. Za identyfikowanie, analizę i dostosowanie naszych produktów do oczekiwań klientów odpowiedzialny jest dział badań i rozwoju – R&D (Research & Development), gdzie nasi specjaliści zajmują się opracowywaniem gotowych produktów, jak i usprawnianiem już istniejących. To tu powstają koncepcje nowych produktów, planuje się cały proces ich wytworzenia oraz przygotowuje i testuje prototypy.

Stanowisko B+R

Innowacyjność

Zadaniem zespołu R&D jest również monitorowanie i implementacja nowych innowacyjnych rozwiązań, które można z powodzeniem wykorzystać w branży dźwigowej. Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom zaawansowany technologicznie produkt oraz wyższy poziom usług. Jednym z założeń R&D jest także opracowywanie rozwiązań, które sprostają nowym wymaganiom stawianym zarówno przez rynek jak i użytkowników urządzeń dźwigowych. Naszym najważniejszym celem przy planowaniu i usprawnianiu produktów jest zapewnienie klientom wysokiego komfortu użytkowania z naszych urządzeń dźwigowych.

R&D - kod

Założenia zespołu R&D

  • Ciekawość – Do osiągniecia założeń często niezbędne jest poznawanie nowych obszarów wiedzy i techniki niekiedy wydawać by się mogło niezwiązanej z branżą dźwigową. Ciekawość nowinek technicznych pozwala po okresie prób i badań na wprowadzenie ich do użytku także w oferowanych przez nas rozwiązaniach.
  • Odpowiedzialność – Urządzenia dźwigowe służące do przewozu osób muszą spełniać ostre wymogi bezpieczeństwa. Opracowywane przez nas rozwiązania są testowane pod kątem ewentualnych awarii oraz ich skutków dla użytkownika. Czas poświęcony na opracowanie poprawnych koncepcji i ich późniejsza analiza pod względem bezpieczeństwa jest kluczowym elementem naszych rozwiązań.
  • Współpraca – Opracowywanie nowych rozwiązań często wiąże się z potrzebą współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Mając świadomość potencjalnych korzyści płynących z takiej kooperacji, chętnie stajemy się partnerami biznesowymi z innymi firmami oraz ośrodkami badawczymi.
Stanowisko B+R

Nasze aktualne i zakończone projekty:

kliknij aby pozyskać więcej szczegółów

Moduł fotoimpulsatora

Opracowanie nowego typu fotoimpulsatora będącego jednym z elementów sytemu odwzorowania położenia kabiny w szybie dźwigowym. Rozpoczęcie realizacji projektu to 2017 rok.
kliknij aby pozyskać więcej szczegółów
kliknij aby pozyskać więcej szczegółów

Moduł przywołania windy

Opracowanie nowego typu przywołania windy będącego jednym z elementów sytemu inteligentnego budynku. Projekt był realizowany w latach 2020 i nadal jest w fazie rozwojowej.
kliknij aby pozyskać więcej szczegółów
SZCZEGÓŁY
SZCZEGÓŁY

ADRES
Trzebownisko 456
36-001 Trzebownisko
koło Rzeszowa

 

KONTAKT – sekretariat:
Telefon: +48 888 777 945

E-mail: info@elektrolift.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY
E-mail: techniczny@elektrolift.pl

 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek-Piątek
8:00 – 16:00

 

POGOTOWIE DŹWIGOWE czynne 24/7:
Telefon: +48 888-777-990

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda