RESURS DZWIGU2019-11-21T17:50:24+01:00

MONITORING W WINDZIE

Strona główna Usługi  Monitoring w windzie

Wandalizm to powszechne w Polsce zjawisko społeczne wynikające z frustracji lub niewłaściwych wzorców zachowania.

Skutki dewastacji można spotkać na co dzień w otaczającej nas przestrzeni publicznej. Prawdopodobieństwo tego zjawiska jest większe w przypadku niektórych rodzajów użytkowników o czym należy pamiętać planując inwestycje. Badania wykazały, że zakres wandalizmu jakiemu podlega dany dźwig jest ściśle powiązany ze stopniem obserwacji jego użytkowników. Z problemem dewastacji i wandalizmu w windach boryka się niejedna wspólnota czy spółdzielnia mieszkaniowa. Brak możliwości namierzenia sprawców a co za tym idzie – ich bezkarność, stały się prawdziwym utrapieniem.

Idealnym rozwiązaniem w tym zakresie jest działanie profilaktyczne czyli montaż systemów monitoringu wewnątrz dźwigu. Takie działanie jest znacznie skuteczniejsze i wymaga mniej nakładów finansowych niż ciągłe naprawy i renowacje.

Tymczasem kamera w windzie powiązana z systemem monitoringu to wciąż zjawisko rzadkie. Przyczyną jest olbrzymia problematyka transmisji sygnału wizyjnego z wnętrza ruchomego obiektu jakim jest winda. Nasza firma posiada wiele sprawdzonych realizacji dzięki którym wyeliminowaliśmy problemy z transmisją sygnału z kabiny dźwigu.

SZCZEGÓŁY
SZCZEGÓŁY

ADRES
Trzebownisko 456
36-001 Trzebownisko
koło Rzeszowa

 

KONTAKT – sekretariat:
Telefon: +48 888 777 945

E-mail: info@elektrolift.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY
E-mail: techniczny@elektrolift.pl

 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek-Piątek
8:00 – 16:00

 

POGOTOWIE DŹWIGOWE czynne 24/7:
Telefon: +48 888-777-990

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda