Montaż

Zaprojektujemy windę, dostarczymy ją na miejsce i zajmiemy się jej montażem. Na koniec zadbamy o certyfikację urządzenia.

Dostarczamy i montujemy windy oraz inne urządzenia dźwigowe

Uruchomienie windy w budynku to skomplikowany proces. Dlatego uczestniczymy w nim już od etapu projektu. Nasi konstruktorzy szczegółowo analizują zarys budynku i parametry, jakie ma spełniać dźwig. Efektem jest projekt uwzględniający wymiary, dane techniczne i wygląd kabiny.

Swoją windę możesz też skonfigurować samodzielnie, korzystając z naszego konfiguratora online.

Gdy dźwig jest już gotowy, dostarczamy go na miejsce budowy i zajmujemy się jego montażem. Na koniec dopełniamy wszystkich formalności. Gwarantuje to oddanie windy do użytku na czas, bez zbędnych opóźnień.

To możemy dla Ciebie zrobić

Klatka schodowa z zamkniętą windą osobowa.

Montaż wind

Projektujemy i montujemy windy w budynkach nowych oraz już istniejących.

Mamy ponad 50 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu wiele problemów jesteśmy w stanie rozwiązać już na etapie planowania.

Platforma pionowa w trakcie pracy.

Montaż urządzeń dla niepełnosprawnych

Nasi specjaliści dokonają niezbędnych pomiarów i dopasują platformę dla niepełnosprawnych lub krzesełko schodowe do możliwości budynku. Gotowe urządzenie dowieziemy, zamontujemy i dopełnimy formalności związanych z jego odbiorem. 

Podnośnik basenowy dla osób niepełnosprawnych na pływalni.

Montaż innych urządzeń dźwigowych

Zajmujemy się projektowaniem i montażem również innych urządzeń dźwigowych, takich jak schody i chodniki ruchome, windy towarowe, windy towarowo-osobowe, windy samochodowe. Możesz liczyć na nasze doświadczenie i wsparcie techniczne.

W ramach tej usługi wykonujemy

Projekt urządzenia

Nasz zespół doświadczonych konstruktorów przeprowadzi szczegółową analizę budynku i dopasuje urządzenie do projektu budowlanego.

Projektujemy windy do budynków nowych oraz wykonujemy adaptacje budowlane pod instalację dźwigów w budynkach już istniejących.

Dostawa na miejsce

Gdy zamówione urządzenie jest już gotowe, bezpiecznie transportujemy je na miejsce montażu.

Dzięki temu nie musisz się martwić o żadne opóźnienia. Wszystkie elementy windy dostarczymy do Ciebie na czas.

Montaż i certyfikacja

Zajmiemy się bezpiecznym montażem urządzenia.  Po jego zakończeniu przeprowadzimy testy, dzięki którym upewnimy się, że wszystko działa prawidłowo.

Na koniec przygotujemy całą niezbędną dokumentację.

Zamów urządzenie wraz z montażem

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza.

Zobacz pozostałe usługi:

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy montaż windy w istniejącym budynku wymaga pozwolenia na budowę?

To zależy od zakresu wykonywanych prac. Pozwolenie na budowę może się okazać konieczne, jeżeli prace będą się wiązać z rozbudową budynku, np.  z nadbudową lub dobudową  szybu windy, która będzie pracowała na zewnątrz. W niektórych przypadkach wystarczające będzie zgłoszenie odpowiednim organom samorządowym.

Tak. Zajmujemy się również montażem platform pionowych (wind dla niepełnosprawnych), platform przyschodowych, krzesełek schodowych i podnośników basenowych. Oferujemy pełne wsparcie w serwisie i konserwacji tych urządzeń.

Skorzystaj z naszego konfiguratora online. Za jego pomocą nie tylko dopasujesz wymiary windy do projektu, ale również dobierzesz takie elementy jak wystrój kabiny, oświetlenie i wygląd kasety wezwań.

Tak, prowadzimy konserwację wind oraz świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz pogotowie dźwigowe 24/7.

Skontaktuj się z nami

Zadbaj o sprawne działanie swojego dźwigu. Skontaktuj się z naszym specjalistą.

Skip to content