Windy panoramiczne2019-03-12T16:15:05+01:00

WINDY PANORAMICZNE

Strona główna Oferta  Windy panoramiczne

Windy panoramiczne

są coraz częściej obecne w polskich miastach. Nowoczesne centra handlowe, biurowce ale również stare, często zabytkowe budowle są wyposażone w przeszklone dźwigi. Popularność takiego rozwiązania wydaje się być nieprzypadkowa, ponieważ urządzenia te mają wiele zalet.

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na walor estetyczny tego typu konstrukcji gdyż zgrabnie wkomponowana w otoczenie, ażurowa, przeszklona forma szybu lub samobieżnej kabiny nie ingeruje zbytnio w ostateczny wygląd elewacji i często bywa ciekawym architektonicznym urozmaiceniem, które podnosi prestiż nieruchomości podkreślając jej styl. Swoistą atrakcję stanowi również możliwość podziwiania widoków przez osoby podróżujące dźwigiem panoramicznym.

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż windy te są rozwiązaniem niezwykle praktycznym, ponieważ ich osadzenie na zewnątrz budynku pozwala uniknąć kłopotliwych interwencji w konstrukcję nierzadko leciwych już budowli. Windy panoramiczne doskonale sprawdzają się podczas modernizacji budynków, w których koniecznym jest usprawnienie komunikacji bliskiej a konstrukcja wyklucza możliwość budowy dodatkowych wewnętrznych schodów. Są to głównie dźwigi hydrauliczne choć zdarzają się również elektryczne.

Inwestor ma duże możliwości wyboru jeśli chodzi o kształt kabin oraz stopień ich przeszklenia dotyczącego zarówno ścian jak i podłogi, drzwi oraz sufitu.

SZCZEGÓŁY
SZCZEGÓŁY

ADRES
Trzebownisko 456
36-001 Trzebownisko
koło Rzeszowa

 

KONTAKT – sekretariat:
Telefon: +48 888 777 945

E-mail: info@elektrolift.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY
E-mail: techniczny@elektrolift.pl

 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek-Piątek
8:00 – 16:00

 

POGOTOWIE DŹWIGOWE czynne 24/7:
Telefon: +48 888-777-990

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda