Windy towarowe2020-01-20T09:46:24+01:00

WINDY TOWAROWE

Strona główna Oferta  Windy towarowe

Małe windy towarowe stosowane w gastronomii cechują się specyficznymi wymaganiami.
Przede wszystkim maksymalnie dużo elementów produkowanych jest z materiałów nierdzewnych, co pozwala na utrzymanie czystości. Tymi materiałami muszą być wyłożone także lady, parapety i fragmenty ścian wokół windy. Dodatkowym wymogiem jest konieczność rozdzielenia dróg transportowych na „czyste” i „brudne” w zależności od rodzaju przewożonych w nich produktów. W sytuacji gdy koszty oraz wielkość czy rodzaj pomieszczenia nie pozwalają na montaż dwóch odrębnych wind rozwiązaniem jest kabina z dwoma przedziałami („czyste” i „brudne”) w jednej windzie.

W kwestii szybu windy standardowo proponowane są dwa rodzaje:
• stalowy
• murowany.

Jeżeli w budynku już istnieje szyb murowany, można do niego dostosować nową windę. Jeśli natomiast szybu nie ma to jest możliwość wyboru pomiędzy stalowym a murowanym.

Oferta małych wind towarowych jest skierowana zarówno do branży gastronomicznej i hotelowej jak i obiektów użyteczności publicznej. Wiele urządzeń trafia chociażby do szpitali gdzie są wyjątkowo potrzebne.

Od kilku lat rośnie zainteresowanie windami towarowymi ponieważ właściciele firm czy osoby zarządzające instytucjami poszukują nie tylko wygody jaką takie windy oferują ale przede wszystkim ich celem jest zwiększenie efektywności pracy. Mała winda towarowa oszczędza mnóstwo czasu, który pracownicy mogą wykorzystać na inne zadania, usuwa także ryzyko uszkodzenia produktów podczas transportu między piętrami.

Modele i typy urządzeń:

dźwigi do szybu murowanego

dźwigi w konstrukcji samonośnej

  • ELT-100kg-2p

  • ELT-100kg-3p

  • ELT-100kg-xp

  • ELT-300kg-2p

  • ELT-300kg-3p

  • ELT-300kg-xp

SZCZEGÓŁY
SZCZEGÓŁY

ADRES
Trzebownisko 456
36-001 Trzebownisko
koło Rzeszowa

 

KONTAKT – sekretariat:
Telefon: +48 888 777 945

E-mail: info@elektrolift.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY
E-mail: techniczny@elektrolift.pl

 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek-Piątek
8:00 – 16:00

 

POGOTOWIE DŹWIGOWE czynne 24/7:
Telefon: +48 888-777-990

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda