O firmie

O nas

W Elektro-Lift od ponad pół wieku specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i konserwacji dźwigów o różnym przeznaczeniu.

Dostarczamy kompletne urządzenia dźwigowe wraz z dokumentacją techniczną i montażem oraz zapewniamy całodobową usługę pogotowia dźwigowego.

Remontujemy, modernizujemy i wymieniamy windy osobowe, osobowo-towarowe i towarowe. Dysponujemy własnym magazynem części zamiennych, a stosowane przez nas rozwiązania generują niższe koszty eksploatacji w porównaniu do standardowych dźwigów.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń dźwigowych oraz szkolenia dla ich właścicieli. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi również doradztwo, opracowywanie ekspertyz i dokumentacji, wyznaczanie stopnia wykorzystania RESURSu, przeprowadzanie przeglądów specjalnych i uzgodnień odbiorów UDT.

Dlaczego warto z nami współpracować?

0 +

lat
doświadczenia

0 +

zrealizowanych
projektów

0

doświadczonych
pracowników

0 %

zadowolonych
klientów

Zaufali nam

Rozwój firmy

Nasza przygoda z dźwigami rozpoczęła się ponad 50 lat temu. Przez ten czas zrealizowaliśmy ponad 2000 projektów, zbudowaliśmy fantastyczny zespół doświadczonych specjalistów i stworzyliśmy kilka innowacyjnych rozwiązań, z których korzystają na co dzień nasi klienci. Zobaczcie jak to wszystko się zaczęło.

Józef Ryciuk zdobywa pierwsze uprawnienia do konserwacji dźwigów

Umożliwiają one m.in.: przeprowadzanie przeglądów technicznych, konserwacji, napraw i modernizacji dźwigów kategorii 3 na terenie Podkarpacia.

1965

Zaświadczenie uprawniające do konserwacji dźwigów
Strzałka w dół
Archiwalne zdjęcie miasta Rzeszów. Po lewej pomnik czynu rewolucyjnego, a po prawej Hotel Rzeszów.

1969

Powstaje “Elektromechanika - naprawa i konserwacja dźwigów”

Założona przez Józefa Ryciuka firma oferuje szeroki zakres usług dotyczących konserwacji dźwigów.

Strzałka w dół

Przekształcamy się w “Zakład Montażu, Naprawy i Konserwacji Dźwigów Instalatorstwo Elektryczne Elektro- Lift"

Zainteresowanie usługami Józefa jest tak duże, że przekształca on firmę w „Zakład Montażu, Naprawy i Konserwacji Dźwigów Instalatorstwo Elektryczne ELEKTRO-LIFT”.

1984

Archiwalne zdjęcie pracowni serwisowej do wind.
Strzałka w dół

1989

Otrzymujemy uprawnienia UDT do montażu i napraw dźwigów

Uprawnienia te są dowodem na to, że posiadamy odpowiednio wykwalifikowaną kadrę  i doświadczenie w dziedzinie montażu i naprawy dźwigów.

Strzałka w dół

Zmieniamy nazwę na “Elektro-Lift Rzeszów”

Nową nazwę firmy łatwiej zapamiętać zarówno klientom, jak i potencjalnym partnerom biznesowym.

2008

Strzałka w dół
Gala wręczenia medali. Moment przyznania medalu.

2011

Otrzymujemy medal okolicznościowy z okazji 100-lecia UDT

Urząd Dozoru Technicznego docenia nas ze względu na profesjonalizm świadczonych usług i wkład w zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń dźwigowych.

Strzałka w dół

Modernizujemy dział logistyki

Szymon, syn Józefa, modernizuje dział logistyki firmy, a na ulicach Podkarpacia pojawiają się samochody służbowe opatrzone logo „Elektro-Lift”.

2012

Samochody firmowe, oklejone logotypami Elektrolift.
Strzałka w dół

2013

Powstaje “Elektro-Lift Szymon Ryciuk”

Szymon, po skończeniu studiów technicznych na AGH, kontynuuje tradycje rodzinne i otwiera swoją działalność. Firma dostarcza kompletne urządzenia dźwigowe wraz z dokumentacją techniczną i montażem oraz zapewnia całodobową usługę pogotowia dźwigowego.

Strzałka w dół

Przenosimy się do nowej siedziby

Tuż pod Rzeszowem, w Trzebownisku, powstaje obiekt o powierzchni blisko 600 m2 wyposażony w specjalistyczny warsztat oraz magazyn części zamiennych. To nasza nowa siedziba.

2015

Budynek - lokalizacja firmy Elektrolift.
Strzałka w dół
Na pierwszym planie kobieta która naprawia panel dyspozycji. Na drugim planie mężczyzna który lutuje kable.

2017

Tworzymy Dział Badań i Rozwoju

Jego zadaniem jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii, materiałów i  procesów, które przekładają się na większą energooszczędność i niezawodność produktów oferowanych naszym klientom.

Strzałka w dół

Uzyskujemy Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego

Certyfikat UDT uprawnia nas do napraw i modernizacji urządzeń podlegających dozorowi technicznemu. Potwierdza on nasze doświadczenie i kwalifikacje do wykonywania tak odpowiedzialnych zadań.

2020

Właściciele Elektrolift stojący przy windzie i starym urządzeniu dźwigowym.
Strzałka w dół

Dziś

Inwestujemy w dalszy rozwój, łącząc doświadczenie z nowoczesną technologią

Inwestujemy w nowoczesne technologie, takie jak konfigurator wind online, bezdotykowe przywołanie windy, czy system predykcji zdarzeń –  by dostarczać Wam jeszcze lepsze rozwiązania w jak najkrótszym czasie.

Współpracujemy ze znanymi w Polsce i na świecie dostawcami komponentów dźwigowych. Posiadamy szerokie zaplecze techniczne i logistyczne umożliwiające łatwy kontakt i natychmiastową reakcję w przypadku awarii windy.

Nasze Realizacje

Lubimy pracować nie tylko dla Klienta, ale przede wszystkim z Klientem. To wtedy powstają najciekawsze pomysły. Te, z których jesteśmy najbardziej dumni, zebraliśmy w sekcji Realizacje. Zajrzyj do niej. Być może znajdziesz tam inspiracje, które posłużą jako punkt wyjścia do realizacji Twojego projektu.

Nasze wartości

To co najcenniejsze powstaje ze współpracy pokoleń. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesną technologią, doradzając architektom, inwestorom i generalnym wykonawcom  już na etapie projektowania budynku.

Nasza misja

Dostarczać urządzenia dźwigowe, które wyznaczają standard na przyszłość, ale dla Ciebie będą pracować już dziś.

Nasza wizja

Świat bez barier, dzięki łatwodostępnym, energooszczędnym i niezawodnym urządzeniom dźwigowym.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami.

Skip to content