O FIRMIE2019-03-12T16:08:54+01:00

O FIRMIE

Strona główna  O firmie
Krótka historia firmy
Ciekawe realizacje
Praca na co dzień
Rozwój firmy
Współpraca z branżą

Krótka historia firmy

.
Elektro-Lift działa na rynku od 1971 roku, początkowo jako Usługowy Zakład Elektromechaniki Dźwigowej i Instalatorstwa Elektrycznego Józef Ryciuk świadczący usługi konserwacyjne i remontowe, przekształcony w 1994 roku w Elektro-Lift Rzeszów. Z biegiem lat Firma rozwijała się i rozszerzała swoją działalność w sferze Urządzeń Transportu Bliskiego. Od 2013 roku montażem nowych dźwigów zajmuje się wyodrębniony podmiot, dzięki czemu firma skutecznie działa w segmencie nowoczesnych rozwiązań.

Obecnie Elektro-Lift to nowoczesna Firma dźwigowa, której teren działalności obejmuje przede wszystkim południowo-wschodnią część Polski. Posiada w stałej konserwacji dźwigi różnych typów, wykonuje remonty, modernizację, wymianę i instalacje nowych dźwigów w budynkach mieszkalnych, szpitalach, szkołach, urzędach, hotelach oraz innych budynkach użyteczności publicznej i prywatnej.

Dostarcza kompletne urządzenia dźwigowe wraz z dokumentacją techniczną i montażem oraz zapewnia całodobową usługę pogotowia dźwigowego. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi wind osobowych, towarowych, szpitalnych, panoramicznych oraz platform dla osób niepełnosprawnych, schodołazów i podnośników basenowych oraz nożycowych.

Ciekawe realizacje

.
Winda towarowo osobowa w nowo budowanym budynku magazynowym o udźwigu 3000 kg, wysokości podnoszenia 16m, wymiarach drzwi 2200×2100 ze 120 minutową odpornością ogniową EI120 i napędzanej bezpośrednio dwoma 4 stopniowymi siłownikami hydraulicznymi z synchronizacją.

Winda towarowo-osobowa w dobudowanym do istniejącego budynku szybie o udźwigu 1600kg z dojściem z trzech stron. Winda ta umożliwia swobodne połączenie poziomów budynku.

Zaprojektowanie oraz wykonanie szybu i windy osobowej panoramicznej przystosowanej do transportu osób niepełnosprawnych, zainstalowanej w duszy klatki schodowej z kabiną czterostronnie szklaną w pełni szklonym szybem dźwigowym z zaniżonym nadszybiem.

Praca na co dzień

.
Firma służy radą architektom, inwestorom i generalnym wykonawcom już na etapie projektowania budynku, co daje najlepsze rezultaty i pozwala uniknąć wielu błędów, a także niepotrzebnych kosztów.

Bogate doświadczenie zdobyte przez tak długi okres działalności w branży pozwala utrzymać swoją pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku. Aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów, zapewnić komfort i pełne bezpieczeństwo, Firma inwestuje we własny rozwój i nowe technologie.

Elektro-Lift współpracuje z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami posiadającymi wieloletnie doświadczenie i renomę w wytwarzaniu urządzeń dźwigowych. Jest autoryzowanym przedstawicielem wielu firm.

Rozwój firmy

.
Właściciele firmy wkładają wiele pracy w jej rozwój, do którego niezbędne było wybudowanie nowoczesnego obiektu w Trzebownisku pod Rzeszowem z przestrzeniami biurowymi, warsztatem ze specjalistycznym sprzętem oraz magazynem z częściami zamiennymi. Flota samochodowa i rozbudowana sieć komunikacyjna pozwala na sprawne wykonywanie codziennych czynności.

Konsekwentne inwestycje w kapitał ludzki doprowadziły do tego, że Firma posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów, monterów oraz konserwatorów z niezbędnymi uprawnieniami i certyfikatami, którzy aktywnie uczestniczą w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny oraz producentów urządzeń dźwigowych.

Przedstawiciele Firmy każdorazowo odwiedzają największe na świecie targi dźwigowe między innymi Inter-Lift w Augsburgu oraz Euro-Lift w Kielcach, aby być na bieżąco z pojawiającymi się coraz doskonalszymi rozwiązaniami i nowościami technicznymi.

Współpraca z branżą

.
Pozycja firmy w branży została zauważona przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów – organizacji opiniotwórczej i lobbingowej, która buduje swoją wiedzę opierając się na doświadczeniu oraz wiedzy stowarzyszonych. PSPD przyjęło Elektro-Lift w poczet członków organizacji w 2016 roku.

SZCZEGÓŁY
SZCZEGÓŁY

ADRES
Trzebownisko 456
36-001 Trzebownisko
koło Rzeszowa

 

KONTAKT – sekretariat:
Telefon: +48 888 777 945

E-mail: info@elektrolift.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY
E-mail: techniczny@elektrolift.pl

 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek-Piątek
8:00 – 16:00

 

POGOTOWIE DŹWIGOWE czynne 24/7:
Telefon: +48 888-777-990

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda