Windy osobowe2019-03-12T16:14:40+01:00

WINDY OSOBOWE

Strona główna Oferta  Windy osobowe

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej klasy dźwigów osobowych. Specjalizujemy się w dystrybucji oraz montażu starannie wyselekcjonowanych rozwiązań, dedykowanych na potrzeby budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, a także firm i zakładów pracy.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo klasyczne dźwigi osobowe,a także:

Windy osobowo-towarowe
Windy towarowe, w tym dźwigi samochodowe

Dostępne w naszym asortymencie dźwigi osobowe charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz maksymalnym bezpieczeństwem. Wszystkie urządzenia posiadają aktualny certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego.

Zależnie od Państwa potrzeb i preferencji, każde z prezentowanych przez nas rozwiązań może zostać wyposażone w jeden z dwóch napędów:

Napęd linowy (cierny) – sprawdzi się przede wszystkim w budownictwie wysokim, charakteryzuje się dużą wydajnością (~ 180 startów/h), prędkością (1-2 m/s) oraz prostotą sterowania (sterowanie mikroprocesorowe). Działa w oparciu o koło przemieszczające liny, na końcach których zamocowane są: kabina oraz przeciwwaga. Sam napęd odbywa się za pomocą reduktora.

Napęd hydrauliczny – sprawdzi się przede wszystkim w niskich bądź średniej wielkości budynkach o umiarkowanym natężeniu ruchu, charakteryzuje się bardzo wysokim udźwigiem maksymalnym (nawet do 6 000 kg). Działa w oparciu o cykliczne otwarcie zaworu i odprowadzanie oleju do zbiornika. Sam napęd odbywa się za pomocą tłoka hydraulicznego.

W zakresie szeroko pojętych wind osobowych świadczymy następujące usługi:

Dystrybucja, dostawa oraz montaż certyfikowanych rozwiązań;
Kompleksowe doradztwo techniczne;
Pełna kompletacja części oraz akcesoriów niezbędnych do bezpiecznej, bezawaryjnej pracy dźwigu;
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas rozwiązań;
Pogotowie dźwigowe 24/7.

Dostępne w naszym asortymencie rozwiązania osobowe charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Solidne, wytrzymałe, w pełni bezpieczne oraz posiadające niezbędne certyfikaty i zezwolenia windy bez wątpienia sprostają wszystkim Państwa wymaganiom.

SZCZEGÓŁY
SZCZEGÓŁY

ADRES
Trzebownisko 456
36-001 Trzebownisko
koło Rzeszowa

 

KONTAKT – sekretariat:
Telefon: +48 888 777 945

E-mail: info@elektrolift.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY
E-mail: techniczny@elektrolift.pl

 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek-Piątek
8:00 – 16:00

 

POGOTOWIE DŹWIGOWE czynne 24/7:
Telefon: +48 888-777-990

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda